Projekty logo dla kwiaciarni

internauta-clicando-mouseKwiaty sprzedaje się dzisiaj wszędzie. Na rynku działają kwiaciarnie z długoletnią tradycją oraz kwiaciarnie dopiero raczkujące w biznesie. Jedne i drugie potrzebują odpowiedniego systemu identyfikacji. A zaczyna się on przez projektowanie logo. Nowoczesne projekty logo pozyskać można w wielu agencjach reklamowych małej lub dużej wielkości. Specjaliści w ciągu kilku minut są w stanie zaproponować przynajmniej kilka możliwości logo wraz z nazwą księgarni.

Na projekty logo składa się znak graficzny oraz nazwa przedsiębiorstwa kwiaciarskiego. Najlepiej będzie, jeśli logotypem zostanie jakiś kwiat, ale z drugiej strony jest to pomysł już nieco wypróbowany, a jeśli grafik jest kreatywny, to będzie w stanie wymyślić coś innego, może nawet równie kreatywnego i wysoce estetycznego. Projekty logo dla kwiaciarni przygotowane powinny zostać w różnych rozdzielczościach, aby można było korzystać z nich na zróżnicowanych powierzchniach, gdy zostaną wydrukowane. Małe logosiki mogą trafić na wstążeczki dołączane do kwiatów, nieco większe mogą znaleźć się na torbach reklamowych, do których będą wkładane upominki, np. świece zapachowe kupowane w kwiaciarniach. Logo w maksymalnie powiększonej postaci może znaleźć się na najbardziej reprezentatywnej ścianie kwiaciarni.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>