Projekty logo dla teatrów

Search Engine Marketing ConceptTeatr to instytucja na wskroś tajemnicza i fascynująca. Takie także powinny być znaki identyfikacji wizualnej przygotowywane specjalnie dla teatrów. Współczesne projekty logo dla teatrów już od dłuższego czasu domagają się wymiany. Są zbyt ponure, zbyt przytłaczające i nudne. Brakuje w nich bardziej rozbudowanej kolorystyki, która mogłaby sprawić, że w oczach przeciętnego widza staną się bardziej czytelne. Do projektów logo graficy zbyt często stosują wypróbowane już przez lata motywy. Na ich czoło wysuwają się oczywiście klasyczne maski z charakterystyczną mimiką. Pora zacząć projektowanie logo dla teatrów na nieco wyższym poziomie.

Teatr to dziedzina niezwykle szeroka, biorąca pod uwagę właściwie syntezę wszystkich sztuk pięknych, tak bardzo przez nas ukochanych. Dobrym motywem na logo teatru może być nawiązanie do architektury lub elementów roślinnych. Muszą być jedynie przedstawione w nieszablonowy i działający na fantazję widza sposób. Wbrew pozorom jest to do osiągnięcia. Najpiękniejsze logosy teatralne mają w sobie połączenie klasyki z nowoczesnymi formami, przez co szybko zapadają w pamięć nie tylko pasjonatom teatrów, ale także przeciętnemu widzowi, mijającemu wejście do teatru bez wpływu emocji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>